top of page
backgroundForall.webp
kpop.jpg

KPOP

Lielākais Kpop deju konkurss reģionā

K-pop jeb korejiešu pops ir vairāk nekā tikai mūzikas žanrs; tā ir dinamiska kultūras parādība, kas pasauli sagrābusi. K-pop, kura izcelsme ir Dienvidkorejā, ir žilbinošs lipīgu melodiju, iespaidīgas horeogrāfijas un dinamiskas vizuālas kombinācijas.

Lai gan termins K-pop Dienvidkorejā apzīmē “populāro mūziku”, tā globālajai interpretācijai ir plašāka rezonanse. K-pop ir ģeniāls sajaukums, kas smeļas ietekmes no žanriem visā pasaulē — roks, džezs, gospeļs, hip hops, R&B, regeja, elektroniskās dejas, folks, kantrī, klasiskā mūzika, vienlaikus saglabājot savas tradicionālās korejiešu mūzikas saknes. Tieši šis atšķirīgais skaņu sajaukums apvienojumā ar jaudīgu priekšnesumu un vizuāli pārsteidzošu stilu padara K-popu tik valdzinošu miljoniem fanu visā pasaulē.

WinterCon VIII  mēs piedāvājam jums elektrizējošu K-pop pasauli. Mēs rīkojam 5 stundu ilgu K-pop deju konkursu, kurā varēsiet liecināt par K-pop deju kavermākslinieku talantu, precizitāti un entuziasmu. Bet tas vēl nav viss; mūsu deju zona būs pilna ar ar K-popu saistītām aktivitātēm. Neatkarīgi no tā, vai esat stingrs K-pop fans vai iesācējs šajā globālajā mūzikas sensācijā, ikviens atradīs kaut ko.

Iegremdējieties dinamiskajā K-pop kultūrā, izbaudiet infekciozo mūziku, satriecošās deju rutīnas un atzīmējiet prieku, ko sniedz K-pop. Pievienojieties mums WinterCon VIII  un izbaudiet K-popa pulsu!

K-Pop Photos
bottom of page