top of page

BUJ

Kas?

WinterConVIII ir daudzžanru konvencija - festivāla/ekspo tipa pasākums, kas veltīts komiksiem, eSportam, kosplejam, tradicionālajai un populārajai Austrumāzijas kultūrai, prezentācijām, izklaides tehnoloģijām, galda virsmām, lomu spēlēm utt. (būtībā Comic Con - Latvian Comic Con).

Kad? 

WinterCon VIII notiks 2024. gada 13. un 14. janvārī.

Kur? 

Ķīpsalas starptautiskā izstādeons centrs. Ķīpsalas iela 8, Rīga, Latvija.
 

Cik ilgi pasākums ilgst?

WinterConVIII ir atvērts plašai sabiedrībai no 12:00 līdz 20:00. Līdzjutēju biļešu īpašniekam katru dienu ir papildu stunda, un tas var apmeklēt no 11:00 līdz 20:00.  

Biļešu cena un kur tās dabūt?

Biļetes var iegūt tikai caur Biless Serviss vai pie pasākuma ieejas. 

22 Eur par sestdienas vai svētdienas biļeti;

30 Eur par divu dienu biļeti;

65 Eur par līdzjutēju biļeti.

NAV agrā putna biļešu sistēmas. Biļešu cena ir tāda pati no paziņojuma un paliek nemainīga pasākuma laikā. 

 

Kā darbojas divu dienu biļete?
Katru dienu, uzrādot biļeti pie ieejas, saņemsiet citu aproci. Lūdzu, saglabājiet un uzrādiet mūsu darbiniekiem savu divu dienu biļeti katrā dienā (nepazaudējiet to pēc pirmās pasākuma dienas!).  

Vai ir atlaižu sistēma?

Nav vispārēju atlaižu. Tomēr daži konkursa dalībnieki var saņemt biļetes ar atlaidi. Arī bērni, kas jaunāki par 7 gadiem. pasākumā var ieiet bez maksas.

Vai turnīra vai konkursa dalībniekiem ieeja ir bez maksas? 
Nē, bet cosplay konkursa, kpop deju konkursa un mākslinieku alejas dalībniekiem pēc reģistrācijas apstiprināšanas tiek piemērota biļete ar atlaidi. Videospēļu turnīros, mākslas konkursos un citos konkursa dalībniekiem ir jāiegādājas biļete par pilnu cenu.   

Ko es varu redzēt un darīt WinterCon VIII?

Lūdzu, pārbaudiet mūsu apkopojumu par saturu un aktivitātes, lai piedalīties šajā vietnē. Pie ieejas ķer arī pasākuma programmu ar grafiku un pasākuma norises vietas plānu! Mēs nepārtraukti strādājam pie programmas, tāpēc galīgā informācija būs pieejama tikai tuvāk pasākuma datumiem. 

No kāda vecuma es varu apmeklēt WinterCon VIII?
Nav vecuma ierobežojumu. Arī bērni, kas jaunāki par 7 gadiem. pasākumā var ieiet bez maksas.

Vai es varu apmeklēt WinterCon VIII bez kostīma?

Jūs noteikti varat! Kosplejs nav obligāts. Pat ja esi kostīmā, dalība cosplay konkursā nav obligāta. Cosplay galvenais mērķis ir jautrība un laba laika pavadīšana.

Vai ikviens var piedalīties Cosplay konkursā ar saviem tērpiem? 

Jā, bet mums ir ierobežots priekšnesumu skaits, ko varam atļaut uz skatuves. 

 

Vai es varu piedalīties pat tad, ja nekad iepriekš neesmu bijis uz skatuves?

Pilnīgi noteikti! Mēs atzinīgi vērtējam jaunpienācējus un pat ir īpaša balvas kategorija debitantiem.

Vai es varu spēlēt cosplay, nepiedaloties konkursā?
Jā, protams, jūs varat un ļoti laipni gaidīti! 

Vai pasākumā varu ģērbties kosplejā un kaut kur atstāt savas drēbes?
Jūs varat pārģērbties uz cosplay vienā no nedaudzajām publiskajām ģērbtuvēm, bet diemžēl vasarā, kur uz vietas nav pieejams ne drēbju skapis, ne skapīši:(   

Ko darīt, ja man nav neviena drauga, ar ko iet. Vai es varu iet viens? 

UniCon ir viens no lielākajiem tematiskajiem kopienas pasākumiem Baltijas valstīs, kurā piedalās dalībnieki ne tikai no Rīgas, bet no visas Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Polijas uc Šeit jūs varat atrast labākos draugus - tos, kuri dalās intereses un vaļasprieki!

Vai es varu doties uz WinterCon VIII ar savu mazo suni?
Diemžēl norises vietas politika neatļauj dzīvniekus (izņemot dienesta dzīvniekus).  

Vai es varu ņemt līdzi savus ēdienus un dzērienus?

Jā. Mēs neaizliedzam to darīt, kā to dara daudzi citi pasākumi. Būs arī Expo Diner un citi pārdevēji ar karsto ēdienu, un 10 minūšu pastaigas attālumā no pasākuma norises vietas atrodas liels tirdzniecības centrs Olympia. Ak, un mēs nodrošinām arī bezmaksas negāzētu ūdeni!

 

Vai pārdevēji pieņems debetkartes/kredītkartes?

Daži pārdevēji izmanto debetkartes/kredītkartes, bet ne visas. Mēs iesakām ņemt līdzi skaidru naudu.

Kur es varu atrast bankomātu?

Pie ieejas norises vietā ir Swedbank bankomāts. Arī Olympia tirdzniecības centra pirmajā stāvā ir daudz bankomātu.

Cik daudz skaidras naudas man jāņem līdzi?

Paņemiet līdzi tik daudz skaidras naudas, cik atļauj jūsu budžets, jo laupījums ir vilinošs :) 

Vai būs alkohols?

UniCon izstādes dalībniekiem nav atļauts pārdot alkoholu mūsu auditorijas rakstura dēļ. Norises vietas ēdināšana var nodrošināt alkoholu. Ja izvēlaties dzert, lūdzu, dariet to atbildīgi. Jebkuras neatbilstošas uzvedības rezultātā jums tiks lūgts atstāt pasākumu.

Vai es varu filmēt video un fotografēt?

Jā. Lūdzu, vispirms lūdziet atļauju ikvienam, kuru vēlaties filmēt vai fotografēt, un ievērojiet viņu vēlmes, ja viņi atsakās.

Vai mani noķers kamerā?

UniCon piesaista vietējo presi, emuāru autorus un daudzus fotogrāfus. Apmeklējot UniCon, jūs piekrītat tikt fotografētam un parādīties kameras priekšā. Jūs varētu nonākt www.unicon.lv, mūsu sociālo mediju lapās vai mediju uzņēmumu publicētajos materiālos.​

Kādas valodas tiek izmantotas paneļos un semināros?

Lielākā daļa paneļu notiks angļu valodā, jo daudzi mūsu viesi ir no citām valstīm. Programmas tiešsaistes un drukātajā versijā jūs atradīsiet karogu, kas apzīmē latviešu, krievu un angļu valodas paneļus.

Ko darīt, ja mani uzmācas?

WinterCon netiks pieļauta jebkāda veida uzmākšanās, tostarp vajāšana, apzināta iebiedēšana, nevēlama fiziska uzmanība, fiziska vardarbība un uzbrukums, nevēlami seksuālie sasniegumi. Ja tas ir nelikumīgs ārpus sanāksmju centra, tas ir nelikumīgs konferenču centrā. Uzmākšanās ir iemesls svītrošanai no konvencijas bez atmaksas, kā arī iespējamai juridiskai darbībai. Mēs vēlamies, lai WinterCon būtu droša, atvērta un pieņemama vide visiem līdzjutējiem, un, ja kongresā atrodaties par vajāšanas upuri, lūdzu, nekavējoties nāciet pie WinterCon informācijas dienesta.

Tāāāāāā... šī būtībā ir vēsu animu mīļotāju pulcēšanās...

Tas nav pareizi. Lai gan tradicionālā un populārā japāņu kultūra ir nozīmīga WinterCon sastāvdaļa, šīs tēmas neveido pat 1/3 no pasākumu satura. Un, pats galvenais, mēs iestājamies par jūsu hobiju veselīgu atbalstu!

UniCon organizācija

Kas ir UniCon?

UniCon ir zīmols, kas apvieno vairāk nekā 100 brīvprātīgo darbinieku.​

Ar ko tu nodarbojies?

Mūsu galvenais mērķis ir draudzības un tolerances gaisotnē popularizēt daudzveidīgus vaļaspriekus un geek kultūras parādības. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs rīkojam divus lielus pasākumus gadā, kā arī bezmaksas ikmēneša kopienas aktivitātes.

Cik ilgi tu to dari?

"Jauniešu brīvo interešu biedrība" dibināta 2012. gadā un pirmais UniCon notika 2013. gadā.

Izklausās glīti! Kā es varu pievienoties UniCon personālam!?

Mēs rīkojam personāla atlases sanāksmes divas reizes gadā, ja sekojat mūsu sociālajiem tīkliem, jūs nepalaidīsit garām paziņojumus. Sapulču apmeklēšana nenozīmē, ka jūs automātiski tiksiet uzņemts personāla sastāvā.

Esmu biznesa pārstāvis un interesējos par B2B attiecībām ar jums.  

Lūdzam sazināties ar mums caur office(at)unicon.lv

 

bottom of page