top of page

Piedalīes

K-pop deju konkurss

Vispārīgā informācija

Vispārīgā informācija

Laipni lūdzam K-pop deju konkursā WinterCon VIII!

Šajā konkursā iepriekš pieteiktie dejotāji un deju kolektīvi sacentīsies ar priekšnesumiem, ko paši sagatavojuši mājās.

 

​Pieteikšanās termiņš ir svētdiena 17.12.2023 23:59. 

 

Mēs pieņemam dejas, pēc korejiešu mākslinieki/horeogrāfi horeogrāfijas. Jūsu priekšnesumam ir jābūt K-pop vai jebkurai citai Āzijas dejai, un, ja mūzika nav K-pop, noteikti atzīmējiet to pieteikuma veidlapā.

Lai pieteiktos WinterCon VIII K-Pop Dance konkursam, lūdzu, aizpildiet šo tiešsaistes pieteikuma veidlapu. Iesniedzot pieteikumu, jūs piekrītat WinterCon VIII K-Pop konkursa noteikumiem un pasākuma vispārīgajiem noteikumiem.

Konkursa dalībniekiem ir tiesības uz biļeti ar atlaidi - 15 EUR (var iegādāties tikai pie pasākuma ieejas).

Jums nav jāpērk biļete tiešsaistē; visiem reģistrētajiem dejotājiem tiek piemērota biļete ar atlaidi, kas pieejama tikai pie pasākuma ieejas. Parastās biļetes uz skatuves uzvedumu nav piemērojamas.

 

Skatuves izmērs 14 x 6 m.

 

Neaizmirstiet izklaidēties!4 x 6 m.

K-Application FB.png
Noteikumi

Noteikumi

​Dalībnieki sacentīsies šādās kategorijās:

SOLO – 1 izpildītājs. MAX izpildījuma ilgums = 1 minūte.
DUO – 2 izpildītāji. Maksimālais izpildījuma ilgums = 2 minūtes.

GRUPA – 3-18 izpildītāji. Maksimālais uzstāšanās ilgums = 3 minūtes.


- Mēs pieņemam korejiešu mākslinieku/horeogrāfu horeogrāfiju dejas. Jūsu priekšnesumam ir jābūt K-pop vai jebkurai citai Āzijas dejai, un, ja mūzika nav K-pop, noteikti atzīmējiet to pieteikuma veidlapā.
- Pieņemto priekšnesumu skaits nav iepriekš noteikts un var atšķirties dažādos pasākumos.
- Nav vecuma ierobežojumu.
- Maksimālais atļautais cilvēku skaits uz skatuves jebkurā brīdī ir 18.
- Konkursa dalībniekiem ir tiesības uz biļeti ar atlaidi (var iegādāties pie durvīm).


Uztašanas tiek vērtētas pēc 5 dažādiem kritērijiem:
Šovmeistarība – muzikalitāte, dzirdamība un skaidrība, skatuves klātbūtne un etiķete.
Tehnika – izpilde, sinhronizācija un precizitāte, enerģija un projekcija.
Horeogrāfija – kustību modeļi, veidošanās un pāreja, kustības atbilstība.
Emocijas – uzsvars, sejas izteiksme, mākslinieciskā kvalitāte.
Prezentācija – kostīms, rekvizīti un lietojums, koncepcija un tās tematiskā interpretācija.

Pieteikšanās process

Lai sekmīgi pieteiktos K-pop deju konkursam, jums ir jāveic šādas darbības:

- Aizpildiet tiešsaistes formu šeit.

Lūdzu, pieteikuma veidlapā norādiet mums savu AKTĪVO e-pasta adresi un pārliecinieties, ka tajā nav drukas kļūdu. Iespējams, mums vajadzēs jums uzdot dažus jautājumus vai pieprasīt failu maiņu, tāpēc jums regulāri jāpārbauda savs e-pasts, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā! Atcerieties, ka komunikācija ir panākumu atslēga :)

Viens dalībnieks drīkst uzstāties ne vairāk kā 2 reizes (piemēram, 1 solo priekšnesums un 1 grupas priekšnesums). Lūdzu, nepiesakieties ar dažādiem skatuves vārdiem, lai apietu šo noteikumu nevienā no kategorijām.


- Pievienojiet saiti savam mūzikas failam — TIKAI .mp3 formātā. (Nav wav, m4a, wma, ogg vai cita formāta!). Varat izmantot šo (vai jebkuru citu līdzīgu programmatūru) vienkāršo tiešsaistes .mp3 pārveidotāju, ja nezināt, kā pārvērst savu mūziku: http://audio.online-convert.com/convert-to-mp3

- Jūsu priekšnesuma atsauces attēls. Lūdzu, nesūtiet savas fotogrāfijas! Tam ir jābūt jūsu izvēlētā izpildītāja fotoattēlam, ko parādīt ekrānā jūsu uzstāšanās laikā.

Attēlam jābūt labas kvalitātes un izmēram ne mazākam par FULL HD 1920x1080 ekrānam. Ja attēli neatbilst mūsu noteikumiem un cerībām, mēs tos nomainīsim ar citiem. Ja jūsu nosūtītajam attēlam nav pietiekamas izšķirtspējas, mēs paturam tiesības to aizstāt.

- Video par jūsu priekšnesumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas ir ļoti svarīgs solis, jo tam ir liela nozīme, palīdzot mums izlemt, kurš kāps uz skatuves. Šim video jums nav jābūt savā skatuves tērpā. Ja jums ir kādi īpaši rekvizīti, lūdzu, iekļaujiet tos arī videoklipā. Video kvalitātei nav nozīmes (ir labi to filmēt tālrunī), bet saturam ir nozīme. Videoklipam ir jābūt ar jūsu pilno priekšnesumu, un nepabeigtu deju videoklipi nav piemēroti pieteikumam.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, iesniedzot saites, izmantojot Google disku, pielāgojiet kopīgošanas iestatījumus uz “var skatīt ikviens, kam ir saite”, lai mēs varētu piekļūt jūsu failiem.

NEPILNĪGI PIETEIKUMI NETIKS PIEMĒTI! Mūsu e-pasta adrese kpop@unicon.lv, un jūs esat laipni aicināti to izmantot jebkādu precizējumu vai failu izmaiņu veikšanai. Ja nesaņemsim visu līdz svētdienas 17.12.2023 23:59, Jūsu pieteikums tiks noraidīts.

Atcerieties, ka lielā pretendentu skaita dēļ laika nišas tiks piešķirtas rindas kārtībā! Ja jums steidzami nepieciešama konkrēta vieta programmā kostīmu maiņas/specefektu/veselības/ceļošanas iemeslu dēļ, lūdzu, pastāstiet mums pēc iespējas ātrāk, lai varam nodrošināt jums vietu.

Koordinatori neļaus dalībniekam piedalīties konkursā, ja:
- Viņi pārkāpj pasākuma noteikumus;
- Viņi pārkāpj Latvijas Republikas likumus;
- viņi ir alkohola vai narkotiku reibumā;
- pie viņiem atrasts alkohols vai narkotiskās vielas;
- Viņi izturas necieņā un/vai provokatīvi pret citiem dalībniekiem vai administrāciju;
- tie apzināti bojā citu dalībnieku tērpus vai rekvizītus;
- Tie sabojā telpas mēbeles, aprīkojumu vai dekorācijas;
- Viņu uzstāšanās ir nepabeigta;
- Viņu uzstāšanās satur pārmērīgu agresiju, aicinājumus uz vardarbību, pornogrāfiju vai rupjību.

Atceries, ka lielā pretendentu skaita dēļ mēģinājumu laiki tiks iedalīti rindas kārtībā! Ja jums ir nepieciešama konkrēta vieta kostīmu maiņas/specefektu/veselības/ceļošanas iemeslu dēļ, lūdzu, pastāstiet mums pēc iespējas ātrāk, lai mēs varam nodrošināt jums vietu. Dalībnieki var mēģināt TIKAI VIENU reizi, lai pārliecinātos, ka visiem būs laiks mēģināt, jo mēģinājumu laiks ir ierobežots.

Rekvizīti un palīgi

Uz skatuves konfeti, ballīšu popperu un mirdzošu lielgabalu izmantošana NAV PIEEJAMA.

 

K-pop mūzikas videoklipos ir daudz interesantu rekvizītu un koncepciju, un jūs tiekat mudināts to izmantot savā labā. Visi rekvizīti un īpašie pieprasījumi pēc iespējas ātrāk jāpaziņo K-pop koordinatoram.

Ja nepieciešams paņemt līdzi palīgu, katrā deju kolektīvā (3 vai vairāk izpildītāji) drīkst ņemt 1 cilvēku. Lūdzu, norādiet palīga vārdu un uzvārdu, lai pārliecinātos, ka viņš var pievienoties jums ģērbtuvē/aizkulisēs (pirms kongresa) pa e-pastu. Visi palīgi tiks reģistrēti, un nekādā gadījumā nepiederošas personas netiks ielaistas ģērbtuvēs, ja vien to īpaši nav norādījis kāds darbinieks. Ja tiks konstatēts, ka palīgs traucē mēģinājumu procesu vai radīs neērtības ģērbtuvē, viņš tiks lūgts atstāt aizkulišu zonu. Solo vai dueta uzstāšanās NEVAR reģistrēt palīgus. Palīgam jāiegādājas pasākuma biļetes par pilnu cenu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mikrofoni NEBŪS PIEEJAMI lietošanai jūsu priekšnesumu laikā.

Rekvizīti un palīgi
Apbalvojums

Apbalvojums

K-pop konkursa balvas tiks pasniegtas UniCon 2023 balvu pasniegšanas ceremonijā.

Labākais solo - 3 vietas
Labākais duets - 3 vietas
Labākā Grupas deja - 3 vietas
Labākais skatuves šovs - 1 vieta
Labākā oriģinālā horeogrāfija - 1 vieta

Tiesnešu favorīti - 3 vietas

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi

Ja esat jauns dejotājs vai jums ir problēmas ar pieteikšanās procesu, lūdzu, nekautrējieties uzdot jautājumus! Vai arī koordinators ar prieku jums palīdzēs kpop@unicon.lv

Pēc administrācijas ieskatiem dalībniekam var uz noteiktu laiku aizliegt piedalīties arī turpmākajos cosplay un k-pop konkursos UniCon un WinterCon pasākumos.
Administrācija patur tiesības izslēgt dalībnieku no cosplay un k-pop konkursa bez iepriekšēja brīdinājuma vai paskaidrojuma.

bottom of page