top of page

Piedalīes

Gadatirgus

Vispārīgā informācija

Vispārīgā informācija

Gadatirgus (Artists' Alley) jeb “Mākslinieku aleja” ir vieta, kur topošie, slaveni vai amatieri mākslinieki var izstādīt un pārdot savus darbus, zīmēt skices vai pārdot citas preces. Parasti tādu apgabalu var atrast komiksu vai anime konvencijās. Gadatirgus sniedz iespēju kontaktēties, gūt peļņu un iegūt atzinību par savu darbu.

UniCon ir šeit, lai palīdzētu jaunajiem māksliniekiem un piedāvā viņiem vietu, kur viņi var pārdot savus darbus, satikt fanus un dot autogrāfus. 

 

Lai pieteikt savu vietu WinterCon VIII laikā, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma veidlapu. Iesniedzot pieteikumu, jūs piekrītat WinterCon VIII gadatirgu noteikumiem un pasākuma vispārīgajiem noteikumiem.

 

Parastā biļete nav jāpērk tiešsaistē, visiem reģistrētajiem māksliniekiem tiek piemērota biļete ar atlaidi, kas pieejama tikai pie pasākuma ieejas vai ar priekšapmaksu.

Alley-Application FB.png
Pieteikšanās

Pieteikšanās

​Pievienojieties mūsu gadatirgum, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu  līdz līdz 17.12.2023. Papildu apstiprinājumu no mākslinieku alejas organizatora saņemsiet nedēļas laikā pēc pieteikuma iesniegšanas.

1. Dalībniekiem ir jānodrošina kvalitatīvs produkts, ko pārdot tādā daudzumā, kas ir pietiekams, lai aizpildītu galdu. Preces var novietot uz galda un tā tuvumā, ja vien tas netraucē citiem. Precēm ir jāatbilst pasākuma tēmai.
2. Preces nedrīkst būt bīstamas, kaitīgas, necieņas pilnas, ar spēcīgu smaku, būt smērīgām vai ar neatbilstošu saturu. Nav atļauts pārdot pārtikas produktus.
3. Katram dalībniekam drīkst ņemt līdzi vienu palīgu.
4. Māksliniekam un viņa palīgam pie ieejas var lūgt uzrādīt savu personu apliecinošu dokumentu.

5. Uz pilna izmēra galda drīkst piedalīties ne vairāk kā divi (2) mākslinieki.
6. Māksliniekiem un asistentiem jāiegādājas biļete uz pasākumu. Visi reģistrētie mākslinieki un viņu palīgi saņem atlaižu biļeti (25 EUR no personas), kuru var iegādāties pie ieejas vai apmaksāt ar pārskaitījumu (pēc mākslinieka pieprasījuma). Ja maksājāt avansā un nevarat apmeklēt pasākumu, maksājums jums netiks atgriezts.
7. Ir papildu maksa, kas ir atkarīga no jūsu pārdošanas apjoma. Papildu maksa ir 10% no kopējā pasākuma laikā veiktā pārdošanas apjoma. Papildu maksa jāsamaksā mākslinieku alejas organizatoram otrajā dienā pirms izbraukšanas (divu dienu pasākumos) vai ar pārskaitījumu, iepriekš informējot un saņemot rēķinu. Pie ieejas saņemsiet īpašu aploksni par maksu, parakstīsiet un aizzīmogosiet.

8. Māksliniekiem jāierodas pirms atklāšanas (ne vēlāk kā 60 minūtes pirms durvju atvēršanas). Šajā laikā tiks uzņemts jūsu galda attēls. Ja pasākuma dienā kavējaties – lūdzam pēc iespējas ātrāk informēt mākslinieku alejas organizatoru.
9. Gatavošanās “Mākslinieku alejai” turpinās piektdien, 2024. gada 12. janvārī no 17:00 līdz 20:00 un 2024. gada 13. janvārī no 8:30 līdz 10:30.
10. Pasākumam paredzēto galdu piešķiršanu iepriekš veic pasākuma administrācija un, ja māksliniekam ir kādas vēlmes par vietu, mākslinieki par to iepriekš jāinformē. Svarīgi ņemt vērā, ka pēc ierādīšanas tās nevar mainīt vai mainīt.
11. Pasākuma laikā (11:00 – 18:00) māksliniekiem jābūt savā vietā. Ja ir pamatots iemesls izbraukt agrāk par norunāto termiņu, māksliniekam par to jāpaziņo Mākslinieku alejas organizatoram personīgi vai pa mobilo tālruni (tikai ziņas). Ir atļauts atstāt galdu, ja ir aizstājējs (asistents). Galdu nekad nedrīkst atstāt bez uzraudzības!

12. Mākslinieks vai viņa aizstājējs (asistents) ir pilnībā atbildīgs par preci un galdu. UniCon darbinieki neuzņemas atbildību par Jūsu mantām!
13. Māksliniekiem ir jāiesniedz saite uz sava veikala vai sociālo mediju lapu un kvadrātveida logotips vai attēls, aizpildot pieteikumu, jūs piekrītat, ka UniCon administrācija var publicēt jūsu informāciju (veikala nosaukumu, logotipu un sociālo mediju saites) UniCon vietnē un/vai sociālajos medijos. jūsu prezentācijai.
14. Pasākuma laikā nav atļauts publiski demonstrēt pieaugušajiem paredzētu (nepārprotamu, 18+) saturu. Pieaugušajiem paredzētajam saturam ir jābūt ar atbilstošu pārklājumu. Tas var ietvert necenzētu attēlu aizmiglošanu vai pikseļu veidošanu, aizskarošas valodas aizplūšanu vai maskēšanu vai jebkādu citu pasākumu ieviešanu, kas nepieciešami, lai samazinātu satura atklātību vai aizskarošu saturu.

15. Mākslinieku alejas galdi ir paredzēti satura veidotājiem, kuru galdā ir pārdošanā mākslas darbi vai citi ar viņu darbu tieši saistīti priekšmeti, un tie nedrīkst būt mazāki par 80% no tabulas satura.

16. Izsekošanas vai mākslīgā intelekta izmantošanas rezultātā iegūto materiālu pārdošana pārdošanai WinterCon VIII mākslinieku alejā nav atļauta.

17. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kas aizpildīti ar tiešsaistes veidlapu https://www.unicon.lv/.

18. Mākslinieku alejā ir ierobežota līdz 138 galdiem.

19. Nav atļauta skaļa mūzika, kas var traucēt jūsu kaimiņiem, un spilgts apgaismojums, kas traucēs jūsu kaimiņiem.

20. Mēs varam lūgt jūs iesniegt savu preču krājuma pārskatu pirms pasākuma un otro krājuma pārskatu par atlikušajām precēm līdz pasākuma beigām. Ja neiesniedzat krājuma pārskatu, jūsu reģistrācija var tikt atcelta un aizliegta turpmākajos pasākumos.

Reģistrācijas pārtraukšana

Mēs paturam tiesības lūgt jūs atstāt kongresu un atteikties atmaksāt biļetes naudu, ja:

- pārkāpt pasākuma/gadatirgus noteikumus;

 

- Pārkāpj Latvijas Republikas likumus;

- Esat alkohola vai narkotiku reibumā;

- Bojāt pasākuma mēbeles, aprīkojumu vai dekorācijas;

- Izturēties necienīgi un/vai provokatīvi pret citiem dalībniekiem vai administrāciju;

- nepakļauties administrācijai;

- Ierodies vēlu (vai neierodies), neinformējot gadatirgus organizatoru.

Pēc administrācijas ieskatiem dalībniekam var uz noteiktu laiku aizliegt arī turpmāk piedalīties Mākslinieku alejā, Cosplay, K-pop u.c. pasākumos UniCon un WinterCon.

Ja rodas jautājumi saistībā ar mākslinieku aleju, lūdzam sazināties ar Mākslinieku alejau pa e-pastu: artistsalley@unicon.lv

Reģistrācijas pārtraukšana
bottom of page