top of page

Piedalīes

Foto Cosplay konkurss

Par konkursu

Par konkursu

Foto konkurss ir pasākums, kurā fotogrāfi un cosplay modeles demonstrē savas prasmes fotogrāfijas veidā, ko vērtē profesionāla žūrija. Tas ir pasākums, kurā skatītājiem ir iespēja baudīt šo sinerģiju un nobalsot par savu iecienītāko darbu.

PhotoApplication FB.png
Pieteikšanās

Pieteikšanās

1) Aizpildiet tiešsaistes pieteikuma anketu, norādot visu nepieciešamo informāciju par varoni, modeli un fotogrāfu. Pieteikuma iesniegšanas termiņš ir līdz 2023. gada 31. decembrim.

2) Saņemot e-pastu, kas apstiprina jūsu dalību konkursā, atnesiet izdrukātās fotogrāfijas uz UniCon Cafe pirms noteiktā datuma vai pasākuma pirmajā dienā (līdz plkst. 13:00) uz Info stenu.

3) Jūs varēsiet saņemt savas fotogrāfijas atpakaļ pasākuma otrās dienas beigās pie Info stenda vai nākamas nedēļas laikā UniCon Cafe.

Noteikumi

1. Visām fotogrāfijām ir jābūt oriģinālam, ko uzņēmuši fotogrāfi, kas piedalās foto konkursā, vai jāiesniedz fotogrāfijās redzamie modeļiem.

2. Fotogrāfijās nedrīkst būt seksuāla rakstura materiāli. 
3. Fotogrāfijas nedrīkst attelot nepiedienīgus žestus vai aicinājumus uz vardarbību.
4. Fotogrāfijas jāizdrukā labā kvalitātē uz fotopapīra, vismaz A4 formātā.
5. Ir atļauts lietot Photoshop bez jēbkādiem ierobežojumiem, taču nevar apvienot vairākas fotogrāfijas vienā (komiksu veidā).
6. Fotogrāfijas jānosūta mums izmantojot tiešsaistes pieteikuma formu, lai tās var apstiprināt mūsu komiteja.
7. Fotogrāfijas, kas jau ir piedalījušās iepriekšējos UniCon organizētos pasākumos, nedrīkst piedalīties konkursā.
8. Vienam fotogrāfam nedrīkst iesniegt vairāk par 3 fotogrāfijām; viena modele nevar parādīties vairāk par 3 fotogrāfijām. Pieteikumi, kas nav saskaņoti starp modeli un fotogrāfu, netiks pieņemti un netiks izstādīti pasākumā.
9. Gadījumā, ja gan fotogrāfs, gan modeļes nolemj piedalīties konkursā atsevišķi, katrs var iesniegt fotogrāfijas no tās pašas fotosesijas, taču vienu un to pašu fotogrāfiju nevar izmantot gan modele, gan fotogrāfs.
10. Kospleja grupa (cosband) ir ierobežota ar vienu fotosesijai ar 3 grupas fotogrāfijām, un ja tiek iesniegtas individuālas fotogrāfijas, viena persona joprojām var parādīties tikai ar 3 fotogrāfijām kopumā.
11. Nosūtot mums fotogrāfijas, jūs apstiprināt, ka WinterCon VIII foto konkursa dalība ir saskaņota un apstiprināta gan no fotogrāfa, gan modeles puses. Ja fotogrāfijas tiek nosūtītas bez visu pušu piekrišanas, fotogrāfiju iesūtītājs netiks pieņemts nākamajā konkursā, un fotogrāfijas netiks izstādītas pasākumā.
12. Ja pieteikums tika apstiprināts, bet dalībnieks noteiktā termiņā nav atnesis fotogrāfijas bez iepriekšēja brīdinājuma - fotogrāfiju iesūtītājs nevarēs piedalīties nākamajā konkursā.
13. Piesakoties konkursam, jūs piekrītat tam, ka fotogrāfijas var tikt izmantotas UniCon/WinterCon reklāmas nolūkos.
14. Iepriekšējo gadu konkursu fotogrāfijas var tikt izstādītas galerijās.
15. Iesniedzot pieteikumu, jūs piekrītat ievērot foto konkursa noteikumus.
16. Apstiprinātie un laikus iesniegtie darbi tiks izstādīti WinterCon VIII, 2024. gada 13. un 24. janvarī.

Noteikumi
Balvas

Balvas

Visi darbi tiks novērtēti ar profesionālas žūrijas palīdzību, un top 3 fotogrāfijas tiks apbalvotas ar balvām. Papildus tam pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izvēlēties savu mīļāko foto, par ko tiks pasniegta atsevišķa balva.

Ja jums ir papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz photocosplay@unicon.lv.

bottom of page