top of page

Piedalīes

Paneļos

Par konkursu

Paneļi ir interaktīvas diskusijas un prezentācijas, kas veido galveno daļu no konvencijas pieredzes. Šīs sesijas piedāvā apmeklētājiem iespēju iedziļināties plašā tēmās, kas cita starpā saistītas ar komiksiem, anime, manga, spēlēm, literatūru un kosplay. Paneļus parasti rīko eksperti, entuziasti, veidotāji un dažreiz arī slavenības šajā jomā. Tie nodrošina platformu zināšanu apmaiņai, ideju apspriešanai un jautājumu un atbilžu sesijām ar auditoriju. Šie paneļi piedāvā unikālu iespēju faniem gūt ieskatu, uzzināt jaunas lietas un sazināties ar citiem, kam ir līdzīgas intereses.umu

WinterCon un UniCon paneļi var būt šāda veida:

- Industrijas paneļi;

- Izglītības paneļi;

- Cosplay / kopienas paneļi.

 

Lūdzu, izlasiet pilnus aprakstus tālāk un piesakieties panelim, izmantojot šo veidlapu.

panels-Application FB.png

- Komerciālie paneļi: ir specializētas sesijas, kurās uzņēmumi, veidotāji un uzņēmēji prezentē savus produktus, pakalpojumus vai gaidāmos projektus. Šajos paneļos bieži ir demonstrācijas, produktu atklāšana un iekšējās zināšanas par nozares radošajiem un biznesa aspektiem. Tās sniedz faniem unikālu iespēju atklāt jaunas preces, sazināties ar satura veidotājiem un uzzināt par jaunākajām tendencēm un jauninājumiem.

Duration: up to 50 minutes. 

Ilgums: līdz 50 minūtēm.

Cena: Prezentāciju zāle no 100 līdz 500 EUR (atkarībā no preces/pakalpojuma kategorijas); Lielā skatuve no 1000 EUR.

- Izglītojoši paneļi: ir informatīvas sesijas, kurās eksperti, mākslinieki un nozares profesionāļi dalās savās zināšanās un atziņās par dažādām tēmām, kas saistītas ar anime, komiksiem un popkultūru. Šie paneļi bieži aptver tādas jomas kā mākslas tehnikas, stāstu stāstīšana, kultūras aspekti un nozares tendences, sniedzot apmeklētājiem dziļāku izpratni un izpratni par radošo procesu un kultūras kontekstu, kas ir aiz viņu iecienītākajiem medijiem.

 

Ilgums: līdz 50 minūtēm.

Cena: atkarīga no tēmas.

- Cosplay/Kopienas paneļi: ir interaktīvas sesijas, kas koncentrējas uz kospleja dinamisko pasauli vai īpašu fandomu. Šie paneļi nodrošina platformu cosplayeriem, kostīmu dizaineriem un entuziastiem, lai apspriestu dažādus cosplay aspektus, sākot no kostīmu radīšanas un varoņu attēlošanas līdz kopienas veidošanai un iekļaušanai cosplay pasaulē. Cosplay fandom paneļos parasti ietilpst cosplayeru grupa, kas spēlē savus varoņus, mijiedarbojoties ar faniem.

Ilgums: līdz 50 minūtēm.

Cena: bezmaksas*.

 

*Ierobežota vieta. Paneļu organizēšana ir bez maksas, pieņemtie paneļa dalībnieki saņems atlaidi pasākuma biļetei.

bottom of page