top of page

Piedalīes

Mājas zīmēšanas konkurss

Par konkursu

Nosaukums: Izveidojiet savu mūzikas albuma vāka noformējumu

Apraksts: Laipni lūdzam "Izveidojiet savu albuma vāka noformējumu". Vai esat radoša dvēsele ar aizraušanos ar mūziku un dizainu? Šis izaicinājums ir tieši Jums!

 

Izaicinājuma mērķis: Jūsu galvenais mērķis ir veidot vinila plates, CD vai kasetes vāku jūsu pašu izdomātajam mūzikas grupas albumam. Ļaujiet savai iztēlei darboties savvaļā, veidojot vizuāli satriecošu mūzikas attēlojumu. Neatkarīgi no tā, vai esat grafiskais dizainers, ilustrators vai vienkārši mūzikas entuziasts, šis izaicinājums ir jūsu iespēja parādīt savus mākslinieciskos talantus.

1200x630homework.png

Noteikumi un vadlīnijas:

 1. Albuma tematika: atlasiet albuma tematiku. Tas varētu būt jebkas, sākot no rokenrola līdz elektroniskajam, klasiskajam, hiphopam vai pat pilnīgi jaunam žanram, ko esat izgudrojis.

 2. Izveidot vai pielāgot: varat izveidot savu fizisko albuma vāku vai izmantot esošos vāciņus un kastes kā kanvu. Šī izvēle ir pilnībā atkarīga no jums. Vinila plates un kompaktdisku krāsošana nav obligāta un netiks vērtēta, taču tas tiek mudināts uz papildu radošumu.

 3. Mākslinieciskā brīvība: Jūsu radošumam nav robežu. Ja vēlaties, varat izmantot jebkuru mākslas mediju – digitālo, tradicionālo, jaukto mediju vai pat 3D. Noteikti koncentrējieties uz albuma vāka estētiku, tipogrāfiju un vispārējo dizainu.

 4. Mūzikas grupas nosaukums: izgudrojiet unikālu nosaukumu savai izdomātajai grupai. Tā būs būtiska jūsu albuma identitātes sastāvdaļa.

 5. Albuma nosaukums: izveidojiet savam albumam saistošu nosaukumu. Nosaukumam vajadzētu rezonēt ar jūsu izvēlēto tēmu un stilu.

 6. ​​Iesniegšana: Šī mājasdarba izpildes termiņš ir 10.01.2024. Savu darbu jāatved Aleksandra Čaka ielā 58, Latgales priekšpilsētā, Rīgā, LV-1011. Ārzemju dalībniekiem – savu darbu var atnest 13. janvārī uz pasākuma norises vietu.

Vērtēšanas kritēriji: Pieteikumi tiks vērtēti pēc šādiem kritērijiem:

 1. Radošums un oriģinalitāte: cik unikāls un novatorisks ir jūsu albuma vāka dizains?

 2. Atbilstība tēmai: Vai jūsu albuma vāks efektīvi atspoguļo jūsu izdomātās grupas mūzikas noskaņu un žanru?

 3. Estētiskā pievilcība: Vai jūsu dizains ir vizuāli valdzinošs? Vai krāsas, tipogrāfija un kopējais sastāvs ir labi izpildīts?

 4. “Storytelling”: Vai jūsu albuma vāks ar savu stāstījumu vai izraisa emocijas, kas rezonē ar skatītājiem?

 5. Kopējā ietekme: Cik neaizmirstams un iespaidīgs ir jūsu albuma vāks?

Balvas: Lai gan šis izaicinājums galvenokārt ir mākslas mīlestībai un radošumam, labākais dizains tiks apbalvots! Apbalvošanas ceremonija notiks WinterCon VII laikā 14. janvarī 

bottom of page