top of page
backgroundForall.webp
cosplay.jpg

Kosplejs

Sviniet savu iecienītos franšīzes un varoņus

Kosplejs (cosplay), vārdu “kostīms” un “spēlēšanās” slēpnis, ir populārs hobijs, kurā fani ģērbjas kā iecienītākie dažādu mediju varoņi, piemēram, komiksi, filmas, anime, manga un videospēles. Taču tas ir vairāk nekā tikai kostīma valkāšana – tas ir par iegremdēšanos tēlā, ienesot realitātē fantastiskas pasaules gabalu.

Kosplejs ir gan jautrs, gan izaicinošs, apvienojot vairākus elementus, piemēram, kostīmu dizainu, rekvizītu izgatavošanu, aktiermākslu un dažreiz pat specefektu grimu. Tas ļauj jums izpaust savu radošumu un meistarību, vienlaikus godinot varoņus un stāstus, kas jums patīk.

Kosplejeri ļoti lepojas ar savu darbu, pavadot stundas, dažreiz pat mēnešus, rūpīgi izstrādājot savus tērpus, lai atkārtotu katru sava izvēlētā varoņa apģērba detaļu. Nav nekas neparasts, ka kosplejeris apgūst jaunas prasmes, piemēram, šūšanu, rekvizītu veidošanu vai grima uzklāšanu, un tas viss tiek darīts sava kospleja pilnveidošanas vārdā.

WinterCon VIII  programma sastāvēs no līdz pat 5 (piecām!) stundām ilgā cosplay konkursa ar plašu nomināciju klāstu, tostarp reģionālajām kvalifikācijām Austrijas Tournament of Champions un ASV bāzētajam C2E2 Crown Championships; pamācību paneļi un darbnīcas, kurās ikviens var apgūt pamata soļus cosplay veidošanā.

Kosplejs ir vairāk nekā hobijs; tā ir aizraušanās, pašizpausmes veids un mums dārgo varoņu un stāstu svinēšana. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis kospleja spēlētājs vai zinātkārs iesācējs, mēs aicinām jūs pievienoties mums izstādē WinterCon VIII un ieiet burvīgajā kospleja pasaulē.

Cosplay Photos
bottom of page