top of page

Piedalīes

Krāmu tirgus

Vispārīgā informācija

Vispārīgā informācija

Krāmu tirgus (Flea Market) ir īpaša zona, kurā fani un apmeklētāji var iegādāties, pārdot vai tirgot dažādus priekšmetus, kas bieži saistīti ar anime, manga, komiksiem un citām popkultūras tēmām. Šīs preces var būt dažādas, sākot no lietotām precēm, seniem kolekcionējamiem priekšmetiem un beidzot ar retiem mangas vai darbības tēlu izdevumiem utt.

UniCon nodrošina vietu kopienām, kur pārdot komiksus, plakātus, figūriņas vai citas preces, kas tām vairs nav vajadzīgas.

 

Lai pieteikt savu vietu WinterCon VIII laikā, lūdzu, aizpildiet šo pieteikuma veidlapu. Iesniedzot pieteikumu, jūs piekrītat WinterCon VIII krāmu tirgus noteikumiem un pasākuma vispārīgajiem noteikumiem.

 

Parastā biļete nav jāpērk tiešsaistē, visiem reģistrētajiem tālākpārdevējiem tiek piemērota biļete ar atlaidi, kas pieejama tikai pie pasākuma ieejas vai ar priekšapmaksu.

Flea-Application FB.png
Pieteikšanās

Pieteikšanās

​Pievienojieties mūsu krāmu tirgum, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu līdz līdz 17.12.2023. Papildu apstiprinājumu no krāmu tirgus organizatora saņemsiet nedēļas laikā pēc pieteikuma iesniegšanas.

1. Dalībniekiem ir jānodrošina kvalitatīvs produkts, ko pārdot tādā daudzumā, kas ir pietiekams, lai aizpildītu galdu. Preces var novietot uz galda un tā tuvumā, ja vien tas netraucē citiem. Precēm ir jāatbilst pasākuma tēmai.
2. Preces nedrīkst būt bīstamas, kaitīgas, necieņas pilnas, ar spēcīgu smaku, būt smērīgām vai ar neatbilstošu saturu. Nav atļauts pārdot pārtikas produktus.
3. Katram dalībniekam drīkst ņemt līdzi vienu palīgu.
4. Dalībniekam un viņa palīgam pie ieejas var lūgt uzrādīt savu personu apliecinošu dokumentu.

5. Uz pilna izmēra galda drīkst piedalīties ne vairāk kā divi (2) dalībnieki .
6. Dalībniekiem un asistentiem jāiegādājas biļete uz pasākumu. Visi reģistrētie dalībnieki un viņu palīgi saņem atlaižu biļeti (25 EUR no personas), kuru var iegādāties pie ieejas vai apmaksāt ar pārskaitījumu (pēc dalībnieka pieprasījuma). Ja maksājāt avansā un nevarat apmeklēt pasākumu, maksājums jums netiks atgriezts.
7. Ir papildu maksa, kas ir atkarīga no jūsu pārdošanas apjoma. Papildu maksa ir 10% no kopējā pasākuma laikā veiktā pārdošanas apjoma. Papildu maksa jāsamaksā krāmu tirgus organizatoram otrajā dienā pirms izbraukšanas (divu dienu pasākumos) vai ar pārskaitījumu, iepriekš informējot un saņemot rēķinu. Pie ieejas saņemsiet īpašu aploksni par maksu, parakstīsiet un aizzīmogosiet.

8. Dalībniekiem jāierodas pirms atklāšanas (ne vēlāk kā 60 minūtes pirms durvju atvēršanas). Šajā laikā tiks uzņemts jūsu galda attēls. Ja pasākuma dienā kavējaties – lūdzam pēc iespējas ātrāk informēt krāmu tirgus organizatoru.
9. Gatavošanās “Krāmu tirgus” turpinās piektdien, 2024. gada 12. janvārī no 17:00 līdz 20:00 un 2024. gada 13. janvārī no 8:30 līdz 10:30.
10. Pasākumam paredzēto galdu piešķiršanu iepriekš veic pasākuma administrācija un, ja dalībniekam ir kādas vēlmes par vietu, dalībnieki par to iepriekš jāinformē. Svarīgi ņemt vērā, ka pēc ierādīšanas tās nevar mainīt vai mainīt.
11. Pasākuma laikā (11:00 – 18:00) dalībniekiem jābūt savā vietā. Ja ir pamatots iemesls izbraukt agrāk par norunāto termiņu, dalībniekiem par to jāpaziņo Krāmu tirgus organizatoram personīgi vai pa mobilo tālruni (tikai ziņas). Ir atļauts atstāt galdu, ja ir aizstājējs (asistents). Galdu nekad nedrīkst atstāt bez uzraudzības!

12. Dalībnieks vai viņa aizstājējs (asistents) ir pilnībā atbildīgs par preci un galdu. UniCon darbinieki neuzņemas atbildību par Jūsu mantām!
13. Dalībnieki var jāiesniedz saite uz sava veikala vai sociālo mediju lapu un kvadrātveida logotips vai attēls, aizpildot pieteikumu, jūs piekrītat, ka UniCon administrācija var publicēt jūsu informāciju (veikala nosaukumu, logotipu un sociālo mediju saites) UniCon vietnē un/vai sociālajos medijos. jūsu prezentācijai.
14. Pasākuma laikā nav atļauts publiski demonstrēt pieaugušajiem paredzētu (nepārprotamu, 18+) saturu. Pieaugušajiem paredzētajam saturam ir jābūt ar atbilstošu pārklājumu. Tas var ietvert necenzētu attēlu aizmiglošanu vai pikseļu veidošanu, aizskarošas valodas aizplūšanu vai maskēšanu vai jebkādu citu pasākumu ieviešanu, kas nepieciešami, lai samazinātu satura atklātību vai aizskarošu saturu.

15. Krāmu tirgus galdi ir paredzētas viņu īpašumā esošo preču tālākpārdevējiem atsevišķi vai nelielā daudzumā (nav pastāvīgs veikals).

16. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kas aizpildīti ar tiešsaistes veidlapu https://www.unicon.lv/.

17. Krāmu tirgus ir ierobežots līdz 26 galdiem.

18. Nav atļauta skaļa mūzika, kas var traucēt jūsu kaimiņiem, un spilgts apgaismojums, kas traucēs jūsu kaimiņiem.

19. Mēs varam lūgt jūs iesniegt savu preču krājuma pārskatu pirms pasākuma un otro krājuma pārskatu par atlikušajām precēm līdz pasākuma beigām. Ja neiesniedzat krājuma pārskatu, jūsu reģistrācija var tikt atcelta un aizliegta turpmākajos pasākumos.

Reģistrācijas pārtraukšana

Mēs paturam tiesības lūgt jūs atstāt kongresu un atteikties atmaksāt biļetes naudu, ja:

- pārkāpt pasākuma/krāmu tirgus noteikumus;

- Pārkāpj Latvijas Republikas likumus;

- Esat alkohola vai narkotiku reibumā;

- Bojāt pasākuma mēbeles, aprīkojumu vai dekorācijas;

- Izturēties necienīgi un/vai provokatīvi pret citiem dalībniekiem vai administrāciju;

- nepakļauties administrācijai;

- Ierodies vēlu (vai neierodies), neinformējot gadatirgus organizatoru.

Pēc administrācijas ieskatiem dalībniekam var uz noteiktu laiku aizliegt arī turpmāk piedalīties Krāmu tirgus, Cosplay, K-pop u.c. pasākumos UniCon un WinterCon.

Ja rodas jautājumi saistībā ar krāmu tirgus, lūdzam sazināties ar krāmu tirgus organizatoriem pa e-pastu: artistsalley@unicon.lv

Reģistrācijas pārtraukšana
bottom of page